Witaj Guest
Kalendarz  

Moderatorzy: kociol
Napisz nowy temat  Odpowiedz w temacie Zobacz poprzedni tematZobacz następny temat
Strona 1 z 1 [4 postów]  
     Adres forum    
Post  Wysłany: Pią Gru 08, 2006 11:39   Powrót do góry W dół 
 Adres forum
czyli googlowanie
Autor Wiadomość
Patka

Wieczorem szukałam z innego kompa adresu forum - odnalezienie nie jest takie proste jeśli pominie się słowo 'absolwentów".... Shocked
 Powrót do góry W dół Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość 
Post  Wysłany: Pią Gru 08, 2006 14:35   Powrót do góry W dół 
Autor Wiadomość
kociol

Główny Admin
Główny Admin

Wystarczy wpisać w google wchem pwr i bez problemu znajduje Smile
Post  Wysłany: Śro Sie 13, 2008 12:13   Powrót do góry W dół 
skargi i zażalenia
ach
Autor Wiadomość
Tomasz Nawłoka

Znalazłem to forum przypadkiem.Zarejestrowalem sie pod pełnym imieniem i nazwiskiem - dodam że dyplom Wydz. Chemicznego PW otrzymałem w pamiętnym 1968 roku- numer 911- i niestety nie zdążyłem zdać ostatniego egzaminu u dziekana wydz. doc.Niemca/kto to jeszcze dziś pamięta/Potem sie wkur...zyłem.Zdjęcia - prywta i nic nie moge oglądać.Nie wiem czy ktoś z moich lat sie tu zarejestrował.Jakieś pseudo itp.Nie wstydżmy sie nazwisk jeśli reprezentujemy tak sławną uczelnię i wydział- dodam że promotorem mojej pracy magisterskiej był Prof Włodzimierz Trzebiatowski - legenda wydziału i polskiej chemii pełniący wówczas dodatkowo funkcję Prezesa Polskiej Akademii Nauk.
Post  Wysłany: Śro Sie 13, 2008 18:55   Powrót do góry W dół 
Autor Wiadomość
kociol

Główny Admin
Główny Admin

Witam Kolegę,
znam prawie wszystkich zarejestrowanych na tej stronie, niestety nie ma tu Absolwentów z rocznika 1968. Oczywiście jesteś pierwszy, a być może pojawią się inni. To jest miejsce otwarte dla wszystkich Absolwentów Wydziały Chemicznego Politechniki Wrocławskiej.
Ta strona, forum i galeria to była inicjatywa rocznika 1982 i lat późniejszych. Po ukończeniu studiów rozjechaliśmy się po Polsce i po świecie i to jest miejsce naszych wirtualnych spotkań. Wykorzystujemy tę stronę przy okazji organizacji zjazdów naszego wydziału. Jak sie zapewne już zorientowałeś odbyły się już dwa zjazdy. Ostatni był w październiku 2007.
Nie wstydzimy się nazwisk, ale niektórzy pod pseudonimami byli bardziej znani niż z nazwiska, np. ja - admin tej strony. Nazywam się Andrzej Kotliński, rok ukończenia uczelni 1982, specjalizacja Technologia Nieorganiczna i Nawozy Mineralne, temat pracy "Wpływ dodatków z rodziny chlorowców na rozkład saletry amonowej do podtlenku azotu", promotor dr Andrzej Biskupski.
Po 1989 przekwalifikowałem się, ukończyłem drugie studia, kierunek "Teleinformatyka i zarządzanie" na Wydziale Elektroniki Politechniki Warszawskiej i w Instytucie Telesystmes w Paryżu. To co łączy mnie z chemią, to przyjaźń z Koleżankami i Kolegami ze studiów na PWr Very Happy
p.s. Całość publicznej galerii dostępna jest dla zarejestrowanych użytkowników, którzy należą do grupy AWChPWr
Strona 1 z 1 [4 postów]  
Napisz nowy temat  Odpowiedz w temacie Zobacz poprzedni tematZobacz następny temat

Pokaż legendę
Przejdź do:  

Prawa autorskie  

[ Czas: 0.0355s ][ Zapytania: 12 (0.0066s) ][ GZIP on - Debug on ]

© Kocioł